transfer_lotniskowy_jak_dojade_na_lotnisko_alejade_pl

Transfer lotniskowy - wygoda i komfort podróżowania

  • Planujesz wycieczkę samolotową za granicę?
  • Wybierasz się na wakacje?
  • Udajesz się w podróż służbową samolotem?
  • Nie chcesz korzystać z własnego samochodu lub transportu publicznego?

Skorzystaj z usługi transportu na lotnisko!

Spod każdego adresu, wygodnie, bezpiecznie i na czas dojedziesz do dowolnego lotniska w Polsce, w Niemczech lub Czechach.

TRANSFER LOTNISKOWY

Transport na lotniska w Niemczech i Polsce oraz Czechach

Oferujemy przewóz osób na lotniska w Polsce i Niemczech i Czechach. Transfer lotniskowy realizujemy na wszystkie lotniska prze 365 dni w roku.

Zawieziemy Cię spod dowolnego adresu w województwie Lubuskim, na każde lotnisko w Polsce lub Niemczech i Czechach.

Transfer lotniskowy:

zadzwoń i zamów

Transfer lotniskowy – co to jest?

Oferowany transport na lotnisko, to nic innego jak wynajem samochodu z kierowcą, który przewiezie osobę indywidualną, jak również zorganizowaną grupę na miejsce wylotu. Uprzejmi i doświadczeni kierowcy dowiozą bezpiecznie klientów do celu. Z pewnością pomogą przy załadunku bagażu.

W przypadku powrotów z wycieczek i podróży lotniczych można oczywiście wynająć przewóz osób z lotniska do dowolnego miejsca w województwie lubuskim. Istnieje możliwość wyboru miejsca spotkania w konkretnym miejscu na terminalu lotniczym. Pomocą w znalezieniu się jest tabliczka lub plansza z imieniem klienta, lub nazwą grupy, którą w widocznym miejscu trzyma kierowca. Oczywiście, kierowca oczekuje na klienta tak długo, jak potrzeba, uwzględniając ewentualne opóźnienia lotów.

Transfer lotniskowy – jak przebiega?

Zamówienie transportu na lotnisko odbywa się telefonicznie. Podając liczbę osób, ilość bagażu i docelowy port lotniczy można mieć pewność szybkiego i bezproblemowego transferu na lotnisko. Dzięki temu nie będzie sytuacji, w której ktoś z podróżnych pojedzie z walizką na kolanach. Dla wygody klientów istnieje możliwość, zabrania osób z kilku lokalizacji czy adresów. Nie trzeba spotykać się w jednym miejscu.

W trakcie zamawiania transportu z lotniska dobrze jest podać numer naszego lotu. Umożliwi to lepsze dopasowanie czasowe kierowcy do godziny lądowania klienta lub grupy na lotnisku. Oczekujący kierowca uwzględni dzięki temu ewentualne opóźnienia lotu, które zdarzają się często. Zazwyczaj wystarczy 45 minut po wylądowaniu, aby przejść odprawy czy kontrole i spotkać się z kierowcą. To odróżnia pracowników wykonujących transfer lotniskowy od kierowców zwykłych taksówek, dla których nawet 15 lub 20-minutowe opóźnienie stanowi podstawę do zerwania zlecenia. Często zdarzają się przecież 2-godzinne lub nawet dużo większe opóźnienia lotów.

Transport na lotnisko a zwykłe taksówki

Jak wiadomo, złe warunki pogodowe często są powodem zmiany miejsca lądowania samolotów rejsowych. W tym wypadku kierowca, który zna numer lotu, bez problemu pojedzie tam, gdzie faktycznie będzie lądował oczekiwany klient. Wszystkie formalności związane ze zmianą umowy można dopełnić później.

W przypadku zwykłych taksówek nie jest już to takie łatwe, gdyż wymaga to zmiany lub zorganizowania nowego planu przewozu, co jest trudne do przeprowadzenia w późnych godzinach nocnych lub w czasie lotu. Dodatkowo na życzenie klienta oferujemy bezpieczne i atestowane foteliki do przewozu dzieci. Do przewozu niedużych ulubionych zwierząt, wynająć można specjalny transporter.

Transfer lotniskowy – korzyści

Dzięki korzystaniu z usługi transferu lotniskowego zaoszczędzimy cenny czas, pieniądze oraz unikniemy dodatkowego stresu związanego z procesem zamawiania. Komfortowe i regularnie serwisowane samochody dowiozą do miejsca docelowego nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki korzystaniu z oferty transferów można mieć pewność, że kierowca będzie czekał niezależnie od tego, czy lot powrotny będzie miał opóźnienie lub zakończy się na innym lotnisku. Kierowca jest także często pierwszą osobą kontaktową po wylądowaniu i może pomóc w drodze do sklepu, miejsca noclegowego lub czasowego pobytu. Doradzi także w kwestii wyboru hotelu, restauracji oraz wskaże atrakcje turystyczne danym w mieście.

Korzystanie z przewozu osób z transferem jest także bardziej opłacalne niż wynajem taksówek. W lepszej cenie otrzymujemy także większą elastyczność w dopasowaniu i organizacji transportu do wymagań grupy lub klienta indywidualnego. Firma zajmująca się transferami lotniskowymi jest także bardziej wiarygodna. Potwierdzeniem tego są z pewnością dziesiątki pozytywnych i wiarygodnych opinii od osób, które korzystały z usługi transferu lotniskowego. Niewątpliwą zaletą korzystania z zorganizowanego transportu na lotnisko jest także minimalizacja formalności. Jako dokument otrzymuje się jedną zbiorczą fakturę, na której wyszczególnione są wszystkie elementy wynajmu i transferu. Wszystkie płatności są załatwiane raz i bez dodatkowych lub ukrytych kosztów.

TRANSFER NA LOTNISKO

Recommended Posts