Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i
Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(RODO), informujemy

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma alejade.pl, email: kontakt@alejade.pl, tel. 608751230.

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywać się będzie na podstawie art. 6 RODO w celach marketingowych. Dane osobowe zbierane są w momencie, gdy korzystacie Państwo ze strony internetowej www.alejade.pl. Administrator danych osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej www.alejade.pl oraz prowadzenie kampanii marketingowych w ramach kampanii Google Ads oraz piksel Facebooka. Dane osobowe przesłane za pomocą formularza kontaktowego posłużą jedynie w celu realizacji odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz. Dane osobowe zbierane są w momencie, gdy korzystacie Państwo ze strony internetowej www.alejade.pl.

Podanie danych osobowych na stronie internetowej www.alejade.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda. Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii wymienionych celów przetwarzania. Profilowanie użytkownika używane jest w Google Analytics oraz Google Ads. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy o odpowiednie skonfigurowanie Państwa przeglądarki internetowej.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy o kontakt w godzinach pracy firmy z administratorem ochrony danych: kontakt@alejade.pl.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do
czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych
potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania.. Posiadacie Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uważacie Państwo, że przetwarzanie danych osobowych w firmie alejade.pl narusza przepisy rozporządzenia RODO.

Zadzwoń do nas